Зображення C0603C820K5GACTUЗображення C0603C820K5GACTU
  • Зображення C0603C820K5GACTU
  • Зображення C0603C820K5GACTU
KEMET Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
C0603C820K5GACTU
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs : Без свинцю / RoHS відповідність
Виробник / марка : KEMET
Стан запасу : -
Опис : CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0603
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : C0603C820K5GACTU.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі C0603C820K5GACTU
Кількість доступних В наявності
Напруга - Оцінений 50V
Толерантність ±10%
Товщина (Макс) 0.034" (0.87mm)
Коефіцієнт температури C0G, NP0
Розмір / розмір 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Серія C
Рейтинги -
Упаковка Original-Reel®
Пакет / Корпус 0603 (1608 Metric)
Інші імена 399-1059-6
Робоча температура -55°C ~ 125°C
Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Час виробництва виробника 33 Weeks
Ведучий стиль -
Провідний проміжок -
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Висота - сидяча (макс.) -
Особливості Low ESL
Швидкість збою -
Детальний опис 82pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Ємність 82pF