Фабрика TSMC Kaohsiung офіційно розпочала будівництво і буде масово вироблена в 2024 році

Nov 21,2022

Згідно з економічним щоденником, TSMC нещодавно заявив, що після підготовки до землі завод Kaohsiung зараз офіційно будується і буде масовим виробництвом у 2024 році, як було заплановано.

У четвертому кварталі рівень використання потужностей 7 нм процесу TSMC був розпущений. Будівництво заводу 7NM в Каохіюн було тимчасово затягнуто, а завод 28 нм все ще був за графіком. Тенденція заводу Kaohsiung TSMC привернула багато уваги від усіх сфер життя. Раніше Вей Чеджія, президент TSMC, заявив, що Каохсіун спочатку планував дві фабрики, а аспект 7NM буде трохи відрегульований. Лише тимчасова затримка не змінить процес, і 28 -нм аспект буде здійснений за планом.

У новинах зазначається, що проект заводу Nanometer TSMC 28 був нагороджений у п'ятницю, а будівництво здійснило взаємну будівельну компанію.

Повідомляється, що TSMC 7NM та 6 нм тієї ж родини спочатку були основним виробничим процесом, а дохід становив 30% у другому кварталі. Однак у другій половині цього року клієнти стикалися з коригуванням запасів та терміновим скороченням порядку, що призвело до різкого зниження використання потужностей. TSMC був першим, хто послабив свій розширений виробничий процес. Тому TSMC синхронно коригував планування потужностей заводу Kaohsiung, надаючи пріоритет процесу 28 нм.
Продукт RFQ