MELEXIS 'MARC BIRON: Китай все ще є одним із важливих ринків компанії

Nov 28,2022

За словами Eenews, Melexis, бельгійський виробник фішок, був у основі дефіциту чіпів і не виявляє ознак зупинки.

"З точки зору освіти, напівпровідник - це нове золото", - сказав Генеральний директор Марк Берірон, Eenews Europe. "Ваш автомобіль, ваш персональний комп'ютер, ваш мобільний телефон, ваш PS5, через напівпровідники, це чудові пристрої. Зараз через дефіцит чіпів та рахунки за чіп, напівпровідники більше стурбовані, тому дуже важливо відновити екосистему в Європа, яка в даний час дуже слабка ".

Переважна більшість бізнесу компанії знаходиться в автомобільній галузі. Ефект залу та час польотних датчиків виробляються європейською фабрикою OEM X-FAB. Дефіцит призвів до значних змін у бізнесі.

"Ми брали участь у дефіциті напівпровідників та невідповідності попиту та пропозиції. Ми обговорювали з постачальниками та клієнтами, щоб якомога більше відповідати попиті та пропозиції, і розповсюджуємо найкращим чином", - сказав Бірон. У серпні 2021 року він змінив нинішню голову Фран Чомбар.

Продажі компанії в останньому кварталі склали 219 мільйонів євро (219 мільйонів доларів США), що на 5% на місяць та 35% у річному обчисленні. У четвертому кварталі він очікує, що продажі становить близько 220 мільйонів євро, що становить близько 29% за цілий рік.

Дефіцит чіп

"Це дуже цікаво, тому що ми зв’язалися з оригінальними виробниками обладнання, яких ми ніколи раніше не зустрічали, і я думаю Спілкування з усіма, - сказав Байрон.

"Сьогодні частка автомобільної промисловості становить 90/10, а зараз це 80/20, але важко збільшити автомобільний бізнес, оскільки нам потрібно виділити вафлі на автомобільних клієнтів", - сказав він. "Тож ми говоримо не про створення бізнесу, а про дефіцит управління. Але я дійсно вірю, що в найближчі кілька місяців ми відновлюємо попиту.

"Усі наші інноваційні програми все ще розподіляються, і пропозиція та пропозиція не відповідають - ми вважаємо, що ця невідповідність цих продуктів не закінчиться", - сказав він.

"У третьому кварталі видатною лінійкою продуктів був поточний датчик та водій, який постійно рухався високим попитом на додатки для електромобілів. Крім того, наші продукти з екологічного освітлення продовжують процвітати в автомобільних програмах комфорту".

"Нам потрібно покращити можливість тестування Melexis за допомогою нового обладнання, а час доставки цього обладнання досить довгий". Він сказав.

Китайський

Він сказав, що Китай, як і Південна Корея та Азія, є важливим ринком для компанії, але це не впливає на ланцюги поставок чи торговельні проблеми.

"З точки зору чистого ланцюга поставок, Мелексіс майже не впливає, оскільки ми не використовуємо китайських постачальників, більшість зборів не в Китаї, і всі наші тестування та виявлення не в Китаї, тому на нас не впливає", " він сказав.

"У нас є команда з створення бізнесу в Китаї, і ми скорегували методи роботи, пов’язані з козидом", - сказав він. "Ми зробили хорошу роботу. Ми все ще можемо створити багато нових можливостей і завершити деякі перемоги в дизайні. Важливо, що Китай знаходиться в провідному положенні в електрифікації. У автомобілях все більше і більше електронних продуктів, тому цей бізнес дуже є важливо. "
Продукт RFQ