Зображення Y16901R60000B0L Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
Y16901R60000B0L
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs : RoHS не відповідає вимогам
Виробник / марка : Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Стан запасу : -
Опис : RES 1.6 OHM 8W 0.1% TO220-4
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : Y16901R60000B0L.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі Y16901R60000B0L
Виробник
Кількість доступних В наявності
Толерантність ±0.1%
Коефіцієнт температури ±0.2ppm/°C
Пакет пристрою постачальника TO-220
Розмір / розмір 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Серія VPR221Z
Опір 1.6 Ohms
Потужність (Вт) 8W
Пакет / Корпус TO-220-4
Пакет Bulk
Робоча температура -55°C ~ 150°C
Кількість закінчень 4
Висота - сидяча (макс.) 0.845" (21.46mm)