V110C8H75BG2
Номер виробника : V110C8H75BG2 Статус RoHs :
Виробник / марка : Vicor Стан запасу : -
Опис : DC DC CONVERTER 8V 75W Корабель від : Гонконг
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі V110C8H75BG2
Виробник Vicor
Опис DC DC CONVERTER 8V 75W
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Кількість доступних В наявності
Напруга - вихід 3 -
Напруга - вихід 2 -
Напруга - вихід 1 8V
Напруга - ізоляція 3 kV
Напруга - вхід (мін) 66V
Напруга - вхід (Макс) 154V
Тип Isolated Module
Розмір / розмір 2.28' L x 1.45' W x 0.62' H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Серія MICRO (75W)
Потужність (Вт) 75 W
Пакет / Корпус Quarter Brick
Пакет Bulk
Робоча температура -40°C ~ 100°C
Кількість виходів 1
Тип монтажу Through Hole
Особливості OVP, UVLO
Ефективність 84.3%
Поточний - вихідний (Макс) 9.38A