Зображення TMPC 0302H-3R3MG Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
TMPC 0302H-3R3MG
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs : Відповідає вимогам RoHS
Виробник / марка : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Стан запасу : -
Опис : 3.3 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : TMPC 0302H-3R3MG.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі TMPC 0302H-3R3MG
Виробник
Кількість доступних В наявності
Тип Molded
Толерантність ±20%
Пакет пристрою постачальника -
Розмір / розмір 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Захист Unshielded
Серія TMPC0302H
Рейтинги -
Q @ Freq -
Пакет / Корпус Nonstandard
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -40°C ~ 125°C
Тип монтажу Surface Mount
Матеріал - основний Carbonyl Powder
Частота індуктивності - тест 100 kHz
Індуктивність 3.3 µH
Висота - сидяча (макс.) 0.079" (2.00mm)
Частота - самостійний резонанс -
Особливості -
Опір постійного струму (DCR) 145mOhm Max
Поточний рейтинг (AMP) 3 A
Струм - насиченість (isat) 3.5A