Зображення RPC1206FT680K-HPStackpole Electronics Inc Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
RPC1206FT680K-HP
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : Stackpole Electronics, Inc.
Стан запасу : -
Опис : RES 680K OHM 1% 1/2W 1206
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : RPC1206FT680K-HP.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі RPC1206FT680K-HP
Опис RES 680K OHM 1% 1/2W 1206
Кількість доступних В наявності
Толерантність ±1%
Коефіцієнт температури ±100ppm/°C
Пакет пристрою постачальника 1206
Розмір / розмір 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Серія RPC
Опір 680 kOhms
Рейтинги AEC-Q200
Потужність (Вт) 0.5W, 1/2W
Пакет / Корпус 1206 (3216 Metric)
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 155°C
Кількість закінчень 2
Висота - сидяча (макс.) 0.026" (0.65mm)