Зображення RNCF0402BTC2K10Stackpole Electronics Inc Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
RNCF0402BTC2K10
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : Stackpole Electronics, Inc.
Стан запасу : -
Опис : RES 2.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
Корабель від : Гонконг
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі RNCF0402BTC2K10
Кількість доступних В наявності
Толерантність ±0.1%
Коефіцієнт температури ±50ppm/°C
Пакет пристрою постачальника 0402
Розмір / розмір 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Серія RNCF
Опір 2.1 kOhms
Рейтинги AEC-Q200
Потужність (Вт) 0.063W, 1/16W
Пакет / Корпус 0402 (1005 Metric)
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 155°C
Кількість закінчень 2
Висота - сидяча (макс.) 0.014" (0.35mm)