SIT9005AIL2D-18EN
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs : Без свинцю / RoHS відповідність
Виробник / марка : SiTime
Стан запасу : -
Опис : OSC MEMS
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : SIT9005AIL2D-18EN.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі SIT9005AIL2D-18EN
Виробник SiTime
Опис OSC MEMS
Кількість доступних В наявності
Напруга - Постачання 1.8V
Тип SSXO
Спільна смуга пропускання спектру -3.71%, Down Spread
Розмір / розмір 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Серія SIT9005
Рейтинги -
Програмований тип Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Пакет / Корпус 4-SMD, No Lead
Вихідні дані LVCMOS
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Тип монтажу Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Висота 0.030" (0.76mm)
Функція Enable/Disable
Стабільність частоти (всього) -
Стабільність частоти ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Детальний опис SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Поточний - Постачання (Макс) 5.5mA
Поточний - Постачання (відключення) (Макс) 5.2mA
Базовий резонатор MEMS
Доступний діапазон частот 1MHz ~ 141MHz