Номер частини:STM32L431RCT6
- Дата: 2023/05/4
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 4.93 MB
- Скріншот відео


| Номер виробника : | STM32L151RBH6TTR |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | STMicroelectronics |
| Стан запасу : | 7655 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | STM32L151RBH6TTR(1).pdfSTM32L151RBH6TTR(2).pdfSTM32L151RBH6TTR(3).pdfSTM32L151RBH6TTR(4).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | STM32L151RBH6TTR |
|---|---|
| Виробник | STMicroelectronics |
| Опис | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 7655 pcs |
| Технічні таблиці | STM32L151RBH6TTR(1).pdfSTM32L151RBH6TTR(2).pdfSTM32L151RBH6TTR(3).pdfSTM32L151RBH6TTR(4).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Швидкість | 32MHz |
| Серія | STM32L1 |
| Розмір ОЗП | 16K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 128KB (128K x 8) |
| Периферія | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 51 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 30 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | 4K x 8 |
| Детальний опис | ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH |
| Перетворювачі даних | A/D 20x12b; D/A 2x12b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | ARM® Cortex®-M3 |
| Підключення | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |









IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA

LQFP 64 10X10X1.4 1

LQFP 64 10X10X1.4 1

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP