Номер частини:SPC560C50L3C6E0X
- Дата: 2023/09/15
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 5.16 MB
- Скріншот відео




| Номер виробника : | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | STMicroelectronics |
| Стан запасу : | 41750 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| Виробник | STMicroelectronics |
| Опис | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 41750 pcs |
| Технічні таблиці | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | FLASH |
| Серія | SPC56 |
| Статус RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Зворотний час відновлення (trr) | 150MHz |
| Потрібен | DMA, POR, PWM, WDT |
| Тип програми пам'яті | 4MB (4M x 8) |
| Розмір пам'яті програми | CAN, EBI/EMI, LIN, SCI, SPI |
| Поляризація | 176-LQFP |
| Інші імена | 497-11621-2 |
| Тип осцилятора | A/D 34x12b |
| Робоча температура | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Операційна система | e200z4 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 23 Weeks |
| Номер деталі виробника | SPC564A80L7CFAR |
| Розгорнутий опис | e200z4 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 4MB (4M x 8) FLASH |
| Опис | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Дані SRAM байтів | - |
| Перетворювачі даних | 1.14 V ~ 1.32 V |
| Основний розмір | 192K x 8 |
| Контролер серії | Internal |
| Підключення | 32-Bit |
| Тактова частота | 118 |












IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
KIT EVAL MINI MODULE SPC564
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP