| Номер виробника : | R5F5651CDDLC#20 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Renesas Electronics America | Стан запасу : | 2383 pcs Stock |
| Опис : | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | R5F5651CDDLC#20 |
|---|---|
| Виробник | Renesas Electronics America |
| Опис | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 2383 pcs |
| Технічні таблиці | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 177-TFLGA (8x8) |
| Швидкість | 120MHz |
| Серія | RX651 |
| Розмір ОЗП | 640K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Периферія | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 177-TFLGA |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 136 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 24 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | 32K x 8 |
| Детальний опис | RXv2 RX651 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8) |
| Перетворювачі даних | A/D 29x12b, D/A 2x12b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | RXv2 |
| Підключення | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |








32BIT MCU RX651 1.5MB 64TFBGA -4
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP

32BIT MCU RX651 1.5MB QFP176 -40
32BIT MCU RX651 1.5MB 176LFBGA -
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA100 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 100LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA145 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 144LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB QFP100 -40