Номер частини:R5F100ACASP#50
- Дата: 2024/07/23
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 5.52 MB
- Скріншот відео



| Номер виробника : | R5F100PGDFB#30 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Renesas Electronics America | Стан запасу : | 4396 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | R5F100PGDFB#30(1).pdfR5F100PGDFB#30(2).pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | R5F100PGDFB#30 |
|---|---|
| Виробник | Renesas Electronics America |
| Опис | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4396 pcs |
| Технічні таблиці | R5F100PGDFB#30(1).pdfR5F100PGDFB#30(2).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 100-LQFP (14x14) |
| Швидкість | 32MHz |
| Серія | RL78/G13 |
| Розмір ОЗП | 12K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 128KB (128K x 8) |
| Периферія | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 100-LQFP |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 82 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Перетворювачі даних | A/D 20x8/10b |
| Основний розмір | 16-Bit |
| Основний процесор | RL78 |
| Підключення | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Номер базової частини | R5F100 |











IC MCU 16BIT

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP