| Номер виробника : | DF2132RFA20V | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Renesas Electronics America | Стан запасу : | 4231 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | DF2132RFA20V.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DF2132RFA20V |
|---|---|
| Виробник | Renesas Electronics America |
| Опис | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4231 pcs |
| Технічні таблиці | DF2132RFA20V.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 4 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 80-QFP (14x14) |
| Швидкість | 20MHz |
| Серія | H8® H8S/2100 |
| Розмір ОЗП | 2K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 64KB (64K x 8) |
| Периферія | POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 80-BQFP |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 57 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | H8S/2000 H8® H8S/2100 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-QFP (14x14) |
| Перетворювачі даних | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| Основний розмір | 16-Bit |
| Основний процесор | H8S/2000 |
| Підключення | IrDA, SCI |
| Номер базової частини | DF2132 |







IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

HD64F2128 - Microcontroller, 16-
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

IC MCU
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP