Зображення ERJ-UP3F8250VPanasonic Electronic Components Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
ERJ-UP3F8250V
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : Panasonic
Стан запасу : -
Опис : RES 825 OHM 1% 1.4W 0603
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці :
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі ERJ-UP3F8250V
Виробник Panasonic
Опис RES 825 OHM 1% 1.4W 0603
Кількість доступних В наявності
Технічні таблиці
Толерантність ±1%
Коефіцієнт температури ±100ppm/°C
Пакет пристрою постачальника 0603
Розмір / розмір 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Серія ERJ-UP3
Опір 825 Ohms
Рейтинги AEC-Q200
Потужність (Вт) 0.25W, 1/4W
Пакет / Корпус 0603 (1608 Metric)
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 155°C
Кількість закінчень 2
Висота - сидяча (макс.) 0.022" (0.55mm)