Номер частини:S912XEP100W1MAG
- Дата: 2022/05/20
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 10.91 MB
- Скріншот відео



| Номер виробника : | S912XEP768W1MAL | Статус RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | NXP Semiconductors / Freescale | Стан запасу : | 650 pcs Stock |
| Опис : | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | S912XEP768W1MAL |
|---|---|
| Виробник | NXP Semiconductors / Freescale |
| Опис | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | |
| Кількість доступних | 650 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 1.72 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 112-LQFP (20x20) |
| Швидкість | 50MHz |
| Серія | HCS12X |
| Розмір ОЗП | 48K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 768KB (768K x 8) |
| Периферія | LVD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 112-LQFP |
| Інші імена | 935318067557 |
| Тип осцилятора | External |
| Робоча температура | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 91 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Розмір EEPROM | 4K x 8 |
| Детальний опис | HCS12X HCS12X Microcontroller IC 16-Bit 50MHz 768KB (768K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20) |
| Перетворювачі даних | A/D 16x12b |
| Основний розмір | 16-Bit |
| Основний процесор | HCS12X |
| Підключення | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI |










IC MCU 16BIT 768KB FLASH 144LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 112LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA