| Номер виробника : | PCF52256CAG66 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | NXP Semiconductors / Freescale | Стан запасу : | 5079 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PCF52256CAG66.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PCF52256CAG66 |
|---|---|
| Виробник | NXP Semiconductors / Freescale |
| Опис | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 5079 pcs |
| Технічні таблиці | PCF52256CAG66.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 144-LQFP (20x20) |
| Швидкість | 66MHz |
| Серія | MCF5225x |
| Розмір ОЗП | 64K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 256KB (256K x 8) |
| Периферія | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 144-LQFP |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 96 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
| Перетворювачі даних | A/D 8x12b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | Coldfire V2 |
| Підключення | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, QSPI, UART/USART, USB OTG |
| Номер базової частини | PCF52256 |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
MICROPROCESSOR