| Номер виробника : | P89C58X2BA/00,512 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | NXP Semiconductors / Freescale | Стан запасу : | 4801 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | P89C58X2BA/00,512.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | P89C58X2BA/00,512 |
|---|---|
| Виробник | NXP Semiconductors / Freescale |
| Опис | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4801 pcs |
| Технічні таблиці | P89C58X2BA/00,512.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Швидкість | 33MHz |
| Серія | 89C |
| Розмір ОЗП | 256 x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 32KB (32K x 8) |
| Периферія | POR |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 44-LCC (J-Lead) |
| Інші імена | 935271460512 P89C58X2BA P89C58X2BA-ND |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 32 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Перетворювачі даних | - |
| Основний розмір | 8-Bit |
| Основний процесор | 8051 |
| Підключення | UART/USART |
| Номер базової частини | P89C58 |







IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC