| Номер виробника : | PL602-04SC | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology | Стан запасу : | 4406 pcs Stock |
| Опис : | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PL602-04SC.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PL602-04SC |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4406 pcs |
| Технічні таблиці | PL602-04SC.pdf |
| Напруга - Постачання | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Пакет пристрою постачальника | 8-SOIC |
| Серія | - |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 1:1 |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Вихідні дані | CMOS |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Вхідний | Crystal |
| Частота - Макс | 200MHz |
| Розподільник / множник | Yes/Yes |
| Диференціальний - вхід: вихід | No/No |
| Номер базової частини | PL602 |







IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLOCK BUFFER

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23