| Номер виробника : | PL500-17SC-R | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology | Стан запасу : | 13071 pcs Stock |
| Опис : | IC VCXO 36MHZ 8SOP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PL500-17SC-R.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PL500-17SC-R |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC VCXO 36MHZ 8SOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 13071 pcs |
| Технічні таблиці | PL500-17SC-R.pdf |
| Напруга - Постачання | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Тип | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Пакет пристрою постачальника | 8-SOP |
| Серія | - |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 1:1 |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | No |
| Вихідні дані | LVCMOS, TTL |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 6 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Вхідний | Crystal |
| Частота - Макс | 36MHz |
| Розподільник / множник | No/No |
| Диференціальний - вхід: вихід | No/No |
| Номер базової частини | PL500 |







IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC

IC VCXO 18MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 8SOIC

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 16 - 36
IC VCXO 36MHZ 8SOP
IC VCXO 36MHZ 8SOIC