| Номер виробника : | PL500-16TC | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology | Стан запасу : | 5523 pcs Stock |
| Опис : | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PL500-16TC.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PL500-16TC |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 5523 pcs |
| Технічні таблиці | PL500-16TC.pdf |
| Напруга - Постачання | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Тип | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Пакет пристрою постачальника | SOT-23-6 |
| Серія | - |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 1:1 |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| PLL | No |
| Вихідні дані | LVCMOS, TTL |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Вхідний | Crystal |
| Частота - Макс | 18MHz |
| Розподільник / множник | Yes/No |
| Диференціальний - вхід: вихід | No/No |
| Номер базової частини | PL500 |







IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 16 - 36
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP
IC VCXO 18MHZ 8SOIC

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 4 - 18M
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC