| Номер виробника : | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology |
| Стан запасу : | 12709 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 12709 pcs |
| Технічні таблиці | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 28-SOIC |
| Швидкість | 40MHz |
| Серія | PIC® 32MX |
| Розмір ОЗП | 4K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 16KB (16K x 8) |
| Периферія | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 19 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Час виробництва виробника | 4 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC |
| Перетворювачі даних | A/D 9x10b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | MIPS32® M4K™ |
| Підключення | I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Номер базової частини | PIC32MX210F016 |







IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SDIP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 36VTLA
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP