| Номер виробника : | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology |
| Стан запасу : | 476 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 476 pcs |
| Технічні таблиці | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 44-QFN (8x8) |
| Швидкість | 40MHz |
| Серія | PIC® 32MX |
| Розмір ОЗП | 64K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 256KB (256K x 8) |
| Периферія | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 44-VQFN Exposed Pad |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 35 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Час виробництва виробника | 5 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) |
| Перетворювачі даних | A/D 13x10b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | MIPS32® M4K™ |
| Підключення | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Номер базової частини | PIC32MX170F256D |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA