| Номер виробника : | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology |
| Стан запасу : | 350 pcs Stock |
| Опис : | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | MCP79521-I/MS.pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 350 pcs |
| Технічні таблиці | MCP79521-I/MS.pdf |
| Напруга - Постачання, акумулятор | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Напруга - Постачання | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Тип | Clock/Calendar |
| Формат часу | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Пакет пристрою постачальника | 10-MSOP |
| Серія | - |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Інші імена | MCP79521IMS |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Розмір пам'яті | 64B |
| Час виробництва виробника | 18 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Інтерфейс | SPI |
| Особливості | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Детальний опис | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 64B SPI 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Формат дати | YY-MM-DD-dd |
| Поточний - часовий режим (макс.) | 1µA @ 1.8V ~ 3.6V |
| Номер базової частини | MCP79521 |








IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN