| Номер виробника : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology |
| Стан запасу : | 5303 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 5303 pcs |
| Технічні таблиці | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 64-QFN (9x9) |
| Швидкість | 40 MIPs |
| Серія | dsPIC™ 33F |
| Розмір ОЗП | 8K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 128KB (128K x 8) |
| Периферія | AC'97, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 53 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Час виробництва виробника | 12 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) |
| Перетворювачі даних | A/D 18x10b/12b |
| Основний розмір | 16-Bit |
| Основний процесор | dsPIC |
| Підключення | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Номер базової частини | DSPIC33FJ128GP206A |








IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP