Номер частини:ATMEGA88PA-AU
- Дата: 2025/04/26
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 4.33 MB
- Скріншот відео

| Номер виробника : | ATMEGA168-20AU |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Micrel / Microchip Technology |
| Стан запасу : | 13885 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | ATMEGA168-20AU(1).pdfATMEGA168-20AU(2).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | ATMEGA168-20AU |
|---|---|
| Виробник | Micrel / Microchip Technology |
| Опис | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 13885 pcs |
| Технічні таблиці | ATMEGA168-20AU(1).pdfATMEGA168-20AU(2).pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 32-TQFP (7x7) |
| Швидкість | 20MHz |
| Серія | AVR® ATmega |
| Розмір ОЗП | 1K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 16KB (8K x 16) |
| Периферія | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 32-TQFP |
| Інші імена | ATMEGA16820AU |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 23 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 6 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | 512 x 8 |
| Детальний опис | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) |
| Перетворювачі даних | A/D 8x10b |
| Основний розмір | 8-Bit |
| Основний процесор | AVR |
| Підключення | I²C, SPI, UART/USART |
| Номер базової частини | ATMEGA168 |








IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP