| Номер виробника : | DS1670E |
|---|---|
| Статус RoHs : | Містить свинець / RoHS невідповідний |
| Виробник / марка : | Maxim Integrated |
| Стан запасу : | 354 pcs Stock |
| Опис : | IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-TSSOP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DS1670E |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-TSSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Містить свинець / RoHS невідповідний |
| Кількість доступних | 354 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, акумулятор | 2.5 V ~ 3.7 V |
| Напруга - Постачання | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Тип | Portable System Controller |
| Формат часу | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Пакет пристрою постачальника | 20-TSSOP |
| Серія | - |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Розмір пам'яті | - |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Інтерфейс | 3-Wire Serial |
| Особливості | Alarm, Leap Year, Watchdog Timer |
| Детальний опис | Real Time Clock (RTC) IC Portable System Controller 3-Wire Serial 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Формат дати | YY-MM-DD-dd |
| Поточний - часовий режим (макс.) | 100µA @ 3.3V |
| Номер базової частини | DS1670 |








DS1669 - DIGITAL POTENTIOMETER,

IC RHEOSTAT DALLASTAT 50K 8-SOIC

IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-SOIC

IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-TSSOP

IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-TSSOP

DIGIPOT, 64 POSITIONS

IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-TSSOP

IC RHEOSTAT DALLASTAT 100K 8SOIC

IC RTC SYSTEM CTRLR SER 20-SOIC

IC RHEOSTAT DALLASTAT 50K 8-SOIC