| Номер виробника : | DS14285S+ | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Maxim Integrated | Стан запасу : | 1070 pcs Stock |
| Опис : | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DS14285S+ |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 1070 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, акумулятор | 2.5 V ~ 3.6 V |
| Напруга - Постачання | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Тип | Clock/Calendar |
| Формат часу | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Пакет пристрою постачальника | 24-SOIC |
| Серія | - |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Розмір пам'яті | 114B |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Інтерфейс | Parallel |
| Особливості | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output |
| Детальний опис | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 114B Parallel 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Формат дати | YY-MM-DD-dd |
| Поточний - часовий режим (макс.) | 0.5µA @ 4.5V ~ 5.5V |
| Номер базової частини | DS14285 |








IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC