| Номер виробника : | DS1100U-200/T&R | Статус RoHs : | Містить свинець / RoHS невідповідний |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Maxim Integrated | Стан запасу : | 5184 pcs Stock |
| Опис : | IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DS1100U-200/T&R |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Містить свинець / RoHS невідповідний |
| Кількість доступних | 5184 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Торкніться елемента Інверсія | 40ns |
| Пакет пристрою постачальника | 8-uMAX |
| Серія | - |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість кранів / кроків | 5 |
| Кількість незалежних затримок | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Функція | Nonprogrammable |
| Детальний опис | Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 200ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Затримка першого натискання | 40ns |
| Номер базової частини | DS1100 |
| Доступні загальні затримки | 200ns |







IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 25NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX
IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX
IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX