| Номер виробника : | DS1040Z-B50+ | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Maxim Integrated | Стан запасу : | 4686 pcs Stock |
| Опис : | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DS1040Z-B50+ |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4686 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Торкніться елемента Інверсія | 5ns |
| Пакет пристрою постачальника | 8-SOIC |
| Серія | - |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість кранів / кроків | 5 |
| Кількість незалежних затримок | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Функція | 1-Shot, Programmable |
| Детальний опис | Delay Line IC 1-Shot, Programmable 5 Tap 50ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Затримка першого натискання | 30ns |
| Номер базової частини | DS1040 |
| Доступні загальні затримки | 50ns |







4-IN-1 HIGH-SPEED DELAY LINE

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 32.5NS 8SOIC
PROGRAMMABLE PULSE GENERATOR

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC