Номер частини:MSP430F5308IRGCR
- Дата: 2022/01/5
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 10.2 MB
- Скріншот відео



| Номер виробника : | MSP430FR4132IG48 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Luminary Micro / Texas Instruments | Стан запасу : | 14254 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | MSP430FR4132IG48 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 14254 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Пакет пристрою постачальника | 48-TSSOP |
| Швидкість | 16MHz |
| Серія | MSP430™ FRAM |
| Розмір ОЗП | 1K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FRAM |
| Розмір пам'яті програми | 8.5KB (8.5K x 8) |
| Периферія | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 44 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 6 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | - |
| Детальний опис | MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8.5KB (8.5K x 8) FRAM 48-TSSOP |
| Перетворювачі даних | A/D 8x10b |
| Основний розмір | 16-Bit |
| Основний процесор | MSP430 |
| Підключення | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |











IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 64LQFP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 64LQFP

IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 56TSSOP

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 48TSSOP

IC MCU 16BIT 4.5KB FRAM 56TSSOP