| Номер виробника : | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Стан запасу : | 2021 pcs Stock |
| Опис : | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 2021 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V |
| Пакет пристрою постачальника | 48-VQFN (7x7) |
| Врегулювання часу | - |
| Серія | - |
| Тип посилання | Internal |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Тип виводу | Voltage - Buffered |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість цифрових перетворювачів | 2 |
| Кількість бітів | 14 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 18 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Диференціальний вихід | No |
| Детальний опис | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 48-VQFN (7x7) |
| Інтерфейс даних | Parallel |
| Номер базової частини | AFE7071 |
| Архітектура | - |








EVAL MODULE FOR AFE7222

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

BOARD PERFORMANCE EVAL AFE7071

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

EVAL MODULE FOR AFE7070

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN