| Номер виробника : | ADS8401IBPFBRG4 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | Luminary Micro / Texas Instruments | Стан запасу : | 4135 pcs Stock |
| Опис : | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | ADS8401IBPFBRG4 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 4135 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 2.95 V ~ 5.25 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 5V |
| Пакет пристрою постачальника | 48-TQFP (7x7) |
| Серія | microPOWER™ |
| Частота відбору (за секунду) | 1.25M |
| Тип посилання | External, Internal |
| Співвідношення - S / H: ADC | 1:1 |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 48-TQFP |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість бітів | 16 |
| Кількість АЦП | 1 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 2 (1 Year) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Тип вводу | Differential |
| Особливості | - |
| Детальний опис | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-TQFP (7x7) |
| Інтерфейс даних | Parallel |
| Конфігурація | S/H-ADC |
| Номер базової частини | ADS8401 |
| Архітектура | SAR |








IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

EVALUATION MODULE FOR ADS8401

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP