Номер частини:ADS1118IDGSR
- Дата: 2022/12/28
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 6.91 MB
- Скріншот відео



| Номер виробника : | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Стан запасу : | 350 pcs Stock |
| Опис : | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 350 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | SOT-23-6 |
| Серія | - |
| Частота відбору (за секунду) | 240 |
| Тип посилання | Internal |
| Співвідношення - S / H: ADC | - |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | SOT-23-6 |
| Робоча температура | -40°C ~ 125°C |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість бітів | 16 |
| Кількість АЦП | 1 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Час виробництва виробника | 14 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Тип вводу | Differential, Single Ended |
| Особливості | PGA, Selectable Address |
| Детальний опис | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta SOT-23-6 |
| Інтерфейс даних | I²C |
| Конфігурація | PGA-ADC |
| Номер базової частини | ADS1110 |
| Архітектура | Sigma-Delta |











IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

EVAL MOD FOR ADS1100

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC 16BIT SELF-CALIB ADC SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6