LUW CHSN-DAEB-FPKQ-1-150-R18-Z
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : OSRAM Opto (ams OSRAM)
Стан запасу : -
Опис : LED CER REFLECTOR UW 6500K SMD
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : LUW CHSN-DAEB-FPKQ-1-150-R18-Z(1).pdfLUW CHSN-DAEB-FPKQ-1-150-R18-Z(2).pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Виробник
Кількість доступних В наявності
Напруга - вперед (Vf) (тип) -
Кут огляду -
Термічна опір упаковки -
Пакет пристрою постачальника SMD
Розмір / розмір 0.128" L x 0.093" W (3.25mm x 2.35mm)
Серія CERAMOS
Пакет / Корпус 2-SMD, No Lead
Пакет Tape & Reel (TR)
Тип монтажу Surface Mount
Люмен / Ватт @ Поточний - Тест -
Висота - сидяча (макс.) 0.037" (0.95mm)
Потік 85 ° С, струмовий тест -
Потік @ 25 ° С, струмовий тест -
Поточний - тест 150mA