Зображення 2220Y2000334JDTKnowles Syfer Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
2220Y2000334JDT
Номер виробника : 2220Y2000334JDT Статус RoHs :
Виробник / марка : Knowles Syfer Стан запасу : -
Опис : CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220 Корабель від : Гонконг
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі 2220Y2000334JDT
Виробник Knowles Syfer
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Кількість доступних В наявності
Технічні таблиці 2220Y2000334JDT(1).pdf2220Y2000334JDT(2).pdf
Напруга - Оцінений 200V
Толерантність ±5%
Товщина (Макс) 0.098" (2.50mm)
Коефіцієнт температури X7R
Розмір / розмір 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Серія FlexiCap™
Рейтинги -
Пакет / Корпус 2220 (5750 Metric)
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 125°C
Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Ведучий стиль -
Провідний проміжок -
Висота - сидяча (макс.) -
Особливості Soft Termination, High Temperature
Швидкість збою -
Ємність 0.33 µF