Зображення 0603Y2000100FATKnowles Syfer Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
0603Y2000100FAT
Номер виробника : 0603Y2000100FAT Статус RoHs :
Виробник / марка : Knowles Syfer Стан запасу : -
Опис : CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : 0603Y2000100FAT.pdf Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі 0603Y2000100FAT
Виробник Knowles Syfer
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Кількість доступних В наявності
Технічні таблиці 0603Y2000100FAT.pdf
Напруга - Оцінений 200V
Толерантність ±1%
Товщина (Макс) 0.031' (0.80mm)
Коефіцієнт температури C0G, NP0 (1B)
Розмір / розмір 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm)
Серія FlexiCap™
Рейтинги AEC-Q200
Пакет / Корпус 0603 (1608 Metric)
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 125°C
Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Ведучий стиль -
Провідний проміжок -
Висота - сидяча (макс.) -
Особливості Soft Termination
Швидкість збою -
Ємність 10 pF