| Номер виробника : | MK3771-17R | Статус RoHs : | Містить свинець / RoHS невідповідний |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | IDT (Integrated Device Technology) | Стан запасу : | 5742 pcs Stock |
| Опис : | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | MK3771-17R.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | MK3771-17R |
|---|---|
| Виробник | IDT (Integrated Device Technology) |
| Опис | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Містить свинець / RoHS невідповідний |
| Кількість доступних | 5742 pcs |
| Технічні таблиці | MK3771-17R.pdf |
| Напруга - Постачання | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Тип | Clock/Frequency Synthesizer |
| Пакет пристрою постачальника | 28-QSOP |
| Серія | - |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 1:8 |
| Упаковка | Tube |
| Пакет / Корпус | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Вихідні дані | CMOS |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Вхідний | Crystal |
| Частота - Макс | 108MHz |
| Розподільник / множник | No/Yes |
| Диференціальний - вхід: вихід | No/No |
| Номер базової частини | MK3771-17 |







IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP