| Номер виробника : | 932S805CGLFT | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | IDT (Integrated Device Technology) | Стан запасу : | 950 pcs Stock |
| Опис : | IC K8 CLOCK CHIP 64-TSSOP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | 932S805CGLFT.pdf | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | 932S805CGLFT |
|---|---|
| Виробник | IDT (Integrated Device Technology) |
| Опис | IC K8 CLOCK CHIP 64-TSSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 950 pcs |
| Технічні таблиці | 932S805CGLFT.pdf |
| Напруга - Постачання | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Пакет пристрою постачальника | 64-TSSOP |
| Серія | - |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 1:23 |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL | Yes |
| Вихідні дані | Clock |
| Інші імена | ICS932S805CGLFT ICS932S805CGLFT-ND |
| Робоча температура | 0°C ~ 70°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Головна мета | Server |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Вхідний | Crystal |
| Частота - Макс | 220MHz |
| Диференціальний - вхід: вихід | No/Yes |
| Номер базової частини | ICS932S805 |







IC CLOCK CHIP LOW POWER 64-TSSOP
IC K8 CLOCK CHIP 64-TSSOP
IC K8 CLOCK CHIP 64-TSSOP
IC CLOCK CHIP 56-TSSOP
IC CLOCK CHIP LOW POWER 64-TSSOP
IC CLOCK CHIP 56-TSSOP
IC CLOCK CHIP LOW POWER 64-TSSOP
IC K8 CLOCK CHIP 48-SSOP

IC CLOCK MANANGEMENT

IC CLOCK MANANGEMENT