| Номер виробника : | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Стан запасу : | 350 pcs Stock |
| Опис : | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Виробник | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Опис | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 350 pcs |
| Технічні таблиці | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Напруга - Постачання | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Пакет пристрою постачальника | 24-QFN (4x4) |
| Серія | MultiSynth™ |
| Співвідношення - Вхід: Вихід | 2:4 |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 24-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Вихідні дані | HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість ланцюгів | 1 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 2 (1 Year) |
| Час виробництва виробника | 4 Weeks |
| Головна мета | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Вхідний | CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Частота - Макс | 710MHz |
| Диференціальний - вхід: вихід | Yes/Yes |
| Номер базової частини | SI5338 |







IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU