Зображення ROX07510K0FNLBVishay Dale Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
ROX07510K0FNLB
Номер виробника : ROX07510K0FNLB Статус RoHs :
Виробник / марка : Dale / Vishay Стан запасу : -
Опис : RES 10K OHM 1% 3W AXIAL Корабель від : Гонконг
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі ROX07510K0FNLB
Виробник Dale / Vishay
Опис RES 10K OHM 1% 3W AXIAL
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Кількість доступних В наявності
Технічні таблиці ROX07510K0FNLB(1).pdfROX07510K0FNLB(2).pdf
Толерантність ±1%
Коефіцієнт температури ±200ppm/°C
Пакет пристрою постачальника Axial
Розмір / розмір 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Серія ROX
Опір 10 kOhms
Потужність (Вт) 3W
Пакет / Корпус Axial
Пакет Bulk
Робоча температура -55°C ~ 180°C