Номер частини:CY8C5868AXI-LP035
- Дата: 2022/01/12
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 14.26 MB
- Скріншот відео



| Номер виробника : | CY8C5467AXI-LP108 |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | Cypress Semiconductor |
| Стан запасу : | 350 pcs Stock |
| Опис : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | CY8C5467AXI-LP108.pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | CY8C5467AXI-LP108 |
|---|---|
| Виробник | Cypress Semiconductor |
| Опис | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 350 pcs |
| Технічні таблиці | CY8C5467AXI-LP108.pdf |
| Напруга - Постачання (Vcc / Vdd) | 1.71 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 100-TQFP (14x14) |
| Швидкість | 67MHz |
| Серія | PSOC® 5 CY8C54LP |
| Розмір ОЗП | 32K x 8 |
| Тип програми пам'яті | FLASH |
| Розмір пам'яті програми | 128KB (128K x 8) |
| Периферія | CapSense, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 100-LQFP |
| Тип осцилятора | Internal |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Кількість входів / виходів | 62 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 15 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Розмір EEPROM | 2K x 8 |
| Детальний опис | ARM® Cortex®-M3 PSOC® 5 CY8C54LP Microcontroller IC 32-Bit 67MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) |
| Перетворювачі даних | A/D 1x12b, D/A 2x8b |
| Основний розмір | 32-Bit |
| Основний процесор | ARM® Cortex®-M3 |
| Підключення | I²C, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Номер базової частини | CY8C5467 |










IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP