Зображення SLP331M250A3P3Cornell Dubilier Electronics (CDE) Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
SLP331M250A3P3
Ціна сходів
3635 pcs Stock
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : Cornell Dubilier Electronics
Стан запасу : 3635 pcs Stock
Опис : CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : SLP331M250A3P3(1).pdfSLP331M250A3P3(2).pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі SLP331M250A3P3
Кількість доступних 3635 pcs
Напруга - Оцінений 250 V
Толерантність ±20%
Площа поверхні землі -
Розмір / розмір 0.866" Dia (22.00mm)
Серія SLP0712TE (750W)
Рейтинги -
Поляризація -
Пакет / Корпус Radial, Can - Snap-In
Пакет Bulk
Робоча температура -25°C ~ 105°C
Тип монтажу Through Hole
Час життя @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Провідний проміжок 0.394" (10.00mm)
Висота - сидяча (макс.) 1.181" (30.00mm)
ШОЕ (стійкість до еквівалентної серії) 603mOhm
Ємність 330 µF