Зображення ATV15C300J-HFComchip Technology Зображення може бути представництвом.
Див. Специфікації для деталей продукції.
Теплі поради
Кінцева ціна підлягає результату розслідування
Час відповіді запитів-12-24 години, ми дамо вам точну відповідь якомога швидше
ATV15C300J-HF
Ціна сходів
Хочете кращої ціни?
Будь ласка, зробіть запит, і ми відповімо негайно.
Статус RoHs :
Виробник / марка : Comchip Technology
Стан запасу : -
Опис : TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : ATV15C300J-HF(1).pdfATV15C300J-HF(2).pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Деталі
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
Надіслати запит
  • Перевірте:
  • Надіслати запит
Деталі ATV15C300J-HF
Виробник Comchip Technology
Кількість доступних В наявності
Напруга - зворотне відведення (тип) 30V
Напруга - затиск (макс.) @ Ipp 48.4V
Напруга - розподіл (мін) 33.3V
Однонаправлені канали 1
Тип Zener
Пакет пристрою постачальника DO-214AB (SMC)
Серія Automotive, AEC-Q101
Захист силової лінії No
Потужність - пік імпульсу 1500W (1.5kW)
Пакет / Корпус DO-214AB, SMC
Пакет Tape & Reel (TR)
Робоча температура -55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтажу Surface Mount
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs) 30.99A