| Номер виробника : | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Статус RoHs : | |
| Виробник / марка : | Cincon |
| Стан запасу : | - |
| Опис : | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Виробник | Cincon |
| Опис | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | |
| Кількість доступних | В наявності |
| Технічні таблиці | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Напруга - вихід 4 | - |
| Напруга - вихід 3 | - |
| Напруга - вихід 2 | -24V |
| Напруга - вихід 1 | 24V |
| Напруга - ізоляція | 2.25 kV |
| Напруга - вхід (мін) | 9V |
| Напруга - вхід (Макс) | 36V |
| Тип | Isolated Module |
| Пакет пристрою постачальника | - |
| Стандартний номер | 62368-1 |
| Розмір / розмір | 2.05" L x 1.20" W x 0.40" H (52.0mm x 30.5mm x 10.2mm) |
| Серія | ECLB75W (75W) |
| Потужність (Вт) | 75 W |
| Пакет / Корпус | 7-DIP Module |
| Пакет | Tray |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Кількість виходів | 2 |
| Тип монтажу | Through Hole |
| Особливості | Remote On/Off |
| Ефективність | 91% |
| Поточний - вихідний (Макс) | 1.56A, 1.56A |
| Особливості керування | Enable, Active Low |
| Базовий номер товару | ECLB75W |
| Агентство схвалення | CE |
| Програми | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER +/-24V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W