| Номер виробника : | DBMM25SXF225 |
|---|---|
| Статус RoHs : | RoHS не відповідає вимогам |
| Виробник / марка : | Cannon |
| Стан запасу : | - |
| Опис : | CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | DBMM25SXF225 |
|---|---|
| Виробник | Cannon |
| Кількість доступних | В наявності |
| Технічні таблиці | |
| Дріт Калібр | - |
| Рейтинг напруги | - |
| Припинення | Solder |
| Розмір корпусу, компонування роз'єму | 3 (DB, B) |
| Матеріал корпусу, обробка | Stainless Steel |
| Серія | 24308-Style, D*MM |
| Пакет | Bulk |
| Робоча температура | -55°C ~ 150°C |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість позицій | 25 |
| Тип монтажу | Panel Mount, Through Hole |
| Рейтинг матеріальної горючості | UL94 V-0 |
| Захист від вторжень | - |
| Фланцевий рисунок | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Особливості | - |
| Діелектричний матеріал | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Поточний рейтинг (AMP) | 7.5A |
| Тип контакту | Signal |
| Контактний матеріал | Copper Alloy |
| Контактний формуляр | Machined |
| Контактна обробка товщини | 50.0µin (1.27µm) |
| Контакт Finish | Gold |
| Тип роз'єму | Receptacle, Female Sockets |
| Стиль роз'єму | D-Sub |
| Колір | Black |
| Базовий номер товару | DBMM |
| Відстань між боковими стінками | - |
DSUB 25 F PCB STR G50 CAD
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
DSUB 25 F PCB RA G50 F225
DBMM25SWA101
DSUB 25 F PCB R/A G50 F225