| Номер виробника : | 1534531-1 |
|---|---|
| Статус RoHs : | Відповідає вимогам RoHS |
| Виробник / марка : | AMP Connectors / TE Connectivity |
| Стан запасу : | 212 pcs Stock |
| Опис : | CONN HEADER R/A 38POS |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | 1534531-1(1).pdf1534531-1(2).pdf |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | 1534531-1 |
|---|---|
| Виробник | AMP Connectors / TE Connectivity |
| Опис | CONN HEADER R/A 38POS |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Відповідає вимогам RoHS |
| Кількість доступних | 212 pcs |
| Технічні таблиці | 1534531-1(1).pdf1534531-1(2).pdf |
| Рейтинг напруги | 12V |
| Припинення | Solder |
| Стиль | Board to Cable/Wire |
| Плащ | Shrouded - 4 Wall |
| Серія | MCP |
| Розподіл рядів - спарювання | - |
| Крок - спарювання | - |
| Пакет | Tray |
| Загальна довжина контакту | - |
| Робоча температура | -40°C ~ 120°C |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість завантажених позицій | All |
| Кількість позицій | 38 |
| Тип монтажу | Through Hole, Right Angle |
| Рейтинг матеріальної горючості | - |
| Штанцерські висоти | - |
| Ізоляційний матеріал | - |
| Висота ізоляції | 0.642" (16.30mm) |
| Колір ізоляції | Black |
| Захист від вторжень | - |
| Особливості | Board Lock |
| Тип кріплення | Push-Pull |
| Поточний рейтинг (AMP) | - |
| Тип контакту | Tab |
| Контактна форма | Rectangular |
| Контактний матеріал | - |
| Довжина контакту - публікація | 0.126" (3.20mm) |
| Довжина контакту - спарювання | - |
| Контакт Finish Thickness - Пост | - |
| Контакт Finish Thickness - спарювання | - |
| Зв'яжіться з Finish - Пошта | Tin |
| Контакт Finish - спарювання | Tin |
| Тип роз'єму | Header |
| Базовий номер товару | 1534531 |
| Програми | - |








CBL 5POS FMALE TO WIRE 1.64'

CONNECTOR

CBL 5POS MALE TO WIRE 16.4'

DUST COVER 2+0

CBL 5POS MALE TO WIRE 3.28'

CONNECTOR

CONNECTOR

CBL 5POS MALE TO WIRE 6.56'

FIB OPTIC MALE CONT

CONN HEADER R/A 38POS