Номер частини:ADSP-2183BSTZ-160
- Дата: 2025/02/20
- Тривалість: 10 секунд
- Розмір відео: 7.18 MB
- Скріншот відео


| Номер виробника : | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Стан запасу : | 1372 pcs Stock |
| Опис : | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 1372 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - введення / виведення | 3.30V |
| Напруга - ядро | 1.20V |
| Тип | Floating Point |
| Пакет пристрою постачальника | 88-LFCSP-VQ (12x12) |
| Серія | SHARC® |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 88-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 3Mbit |
| Нелетуча пам'ять | ROM (4 Mbit) |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 7 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Інтерфейс | DAI, DPI, EBI/EMI, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| Тактова частота | 200MHz |
| Номер базової частини | ADSP-21478 |










IC DSP SHARC 200MHZ LP 88LFCSP

REV 0.2 450MHZ SHARC PROC W/5 MB

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARC 266MHZ LP 100LQFP

IC DSP SHARC 200MHZ LP 196CSBGA

IC DSP SHARK 200MHZ 100LQFP
IC DSP SHARC 100LQFP

IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP

IC DSP SHARK 300MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA