| Номер виробника : | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Стан запасу : | 656 pcs Stock |
| Опис : | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 656 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Пакет пристрою постачальника | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Серія | - |
| Частота відбору (за секунду) | 80M |
| Тип посилання | External, Internal |
| Співвідношення - S / H: ADC | 1:1 |
| Упаковка | Tray |
| Пакет / Корпус | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість бітів | 14 |
| Кількість АЦП | 1 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Час виробництва виробника | 23 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Тип вводу | Differential |
| Особливості | - |
| Детальний опис | 14 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Інтерфейс даних | LVDS - Parallel |
| Конфігурація | S/H-ADC |
| Номер базової частини | AD9255 |
| Архітектура | Pipelined |








BOARD EVALUATION 80MSPS AD9255

BOARD EVALUATION 105MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP

BOARD EVALUATION 125MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC OCTAL 14BIT 64LFCSP

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

BOARD EVAL FOR AD9257