| Номер виробника : | AD9215BRUZRL7-105 |
|---|---|
| Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Виробник / марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Стан запасу : | 33450 pcs Stock |
| Опис : | IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28TSSOP |
| Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | |
| Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | AD9215BRUZRL7-105 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28TSSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 33450 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Пакет пристрою постачальника | 28-TSSOP |
| Серія | - |
| Частота відбору (за секунду) | 105M |
| Тип посилання | Internal |
| Співвідношення - S / H: ADC | 1:1 |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Інші імена | AD9215BRUZRL7-105-ND AD9215BRUZRL7-105TR |
| Робоча температура | -40°C ~ 85°C |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість бітів | 10 |
| Кількість АЦП | 1 |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Час виробництва виробника | 18 Weeks |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Тип вводу | Differential, Single Ended |
| Особливості | - |
| Детальний опис | 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 28-TSSOP |
| Інтерфейс даних | Parallel |
| Конфігурація | S/H-ADC |
| Номер базової частини | AD9215 |
| Архітектура | Pipelined |







IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28-TSSOP

IC ADC 10BIT 80MSPS 3V 28-TSSOP

IC ADC 10BIT DUAL 80MSPS 64LFCSP

IC ADC 10BIT DL 105MSPS 64-LFCSP

IC ADC 10BIT 65MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT 80MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT 65MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT DUAL 65MSPS 64LFCSP

IC ADC 10BIT DL 105MSPS 64LFCSP
10 BIT FLASH ADC, PARALLEL